Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

WAŻNE! Webinarium IHI: Przygotowywanie części finansowej wniosku

IHI zaprasza na dodatkowe webinarium dotyczące przygotowania części finansowej wniosku. Już w poniedziałek, 27 czerwca w godz. 14:30-16:00. Rejestracja umożliwia zadawanie pytań/uzyskanie wyjaśnień  w trakcie spotkania.

Jak wszystkie wydarzenia publiczne IHI spotkanie to będzie nagrane i dostępne na stronie Webinars on IHI’s first calls for proposals

Zasady Inicjatywy na rzecz  Innowacji w Dziedzinie Zdrowia (IHI) podlegają w pełni zasadom Horyzontu Europa. Jednak ze względu na charakter instytucjonalnego partnerstwa publiczno-prywatnego są określone wymagania w stosunku do prywatnych członków partnerstwa (private embers).

Podczas tego webinarium omówione zostaną rodzaje kosztów, które mogą kwalifikować się do finansowania, oraz sposób, w jaki należy je wpisać do tabeli.

Wyjaśnione zostaną różne rodzaje wkładów sektora / partnerów wnoszących wkład, a mianowicie wkład rzeczowy w działania operacyjne (IKOP), wkład rzeczowy w działania dodatkowe (IKAA) oraz wkład finansowy (FC). Omówiony zostanie także sposób wypełniania i obliczania 45% progu kwalifikowalności dla ważnego wniosku.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.