Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
V4 Training for Research Project Managers

V4 Training for Research Project Managers

V4 Training for Research Project Managers

Rozpoczął się nabór uczestników kolejnej edycji „V4 Training for Research Project Managers”, która odbędzie się już 12, 13 i 14 października 2022! Jest to szkolenie skierowane do menadżerów badań zajmujących się m.in. administracją i pozyskiwaniem środków, a nadchodząca edycja będzie pierwszą po dwuletniej przerwie okazją do spotkania się w Brukseli. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 lipca!

Wydarzenie jest organizowane przez Biuro PolSCA wraz z Czeskim Biurem Łącznikowym ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowym Biurem Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz Słowackim Biurem Łącznikowym ds. Badań i Rozwoju (SLORD).

Szkolenie przewiduje udział doświadczonych menadżerów badań pracujących w działach projektów (przede wszystkim międzynarodowych: H2020 i Horyzont Europa) na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych w działach odpowiedzialnych za pozyskiwanie, zarządzanie i raportowanie z każdego kraju Grupy Wyszehradzkiej oraz z krajów stowarzyszonych w IGLO (Informal Group of RTD Liaison Offices) w łącznej liczbie 35 uczestników. Jest to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, kontaktu z europejskimi ekspertami i networkingu.

Udział w „V4 Training for Research Project Managers” jest bezpłatny, natomiast koszty podróży i zakwaterowania są po stronie uczestników.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić do 19 lipca (do końca dnia) formularz zamieszczony poniżej oraz przesłać CV na adres polsca@polsca.pan.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY „V4 TRAINING FOR RESEARCH PROJECT MANAGER”

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.