Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Transatlantycki program stypendialny Next Generation Internet

Projekt NGI Enrichers finansowany ze środków Horyzontu Europa otworzył trzeci nabór wniosków do programu Next Generation Internet Transatlantic Fellowship Programme. Konkurs jest otwarty do 10 maja 2024 r.

Projekt NGI Enrichers wspiera europejskich badaczy i innowatorów NGI w wyjazdach na okres 3-6 miesięcy w USA lub Kanadzie, gdzie wraz z gospodarzami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą współpracować, dzielić się wiedzą i nawiązywać długoterminową współpracę w zakresie technologii, usług i standardów NGI.

Możliwości w ramach w ramach projektu NGI Enrichers:

  • Wnioski można składać do 10 maja 2024 r. tutaj.
  • Program finansowany przez Komisję Europejską wspiera europejskich badaczy i innowatorów NGI chcących spędzić od 3 do 6 miesięcy w USA i Kanadzie. Pełna lista organizacji goszczących dostępna jest na tej stronie internetowej.
  • Program zapewnia wybranym stypendystom fundusze na podróż, diety i wsparcie w procesie uzyskiwania wizy. Zarówno stypendystom, jak i gospodarzom program oferuje obozy szkoleniowe, mentoring, budowanie społeczności, dzielenie się wiedzą i długoterminową współpracę transatlantycką w dziedzinie technologii, usług i standardów NGI.
  • Kandydaci mogą ubiegać się o jedną z następujących ścieżek:
  1. Paired Teams ⭢ wnioskodawca składa wniosek po wcześniejszym uzgodnieniu z organizacją goszczącą z USA lub Kanady, partnerską lub zewnętrzną.
  2. Challenges wnioskodawca składa wniosek w odpowiedzi na konkretne wyzwanie i w ramach konkretnego tematu badawczego już określonego przez partnerską organizację goszczącą.
  3. Open ideas wnioskodawca składa propozycję opartą na własnych pomysłach, produktach lub usługach i wybiera trzech preferowanych gospodarzy z listy partnerskich organizacji goszczących.

Konsorcjum NGI Enrichers organizuje sesję informacyjną dotyczącą naboru do stypendiów 21 marca 2024 w godzinach od 15:30 do 17:00. Aby wziąć udział, możesz zarejestrować się tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.