Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przekształć pomysł w opłacalny biznes! EIT Jumpstarter wraca w 2022

Kreatywna społeczność, zaawansowana wiedza, unikalny program, doświadczeni trenerzy i mentorzy –  to EIT Jumpstarter. Przy udziale najlepszych w swojej klasie ekspertów, kreatywnej społeczności i unikalnego know-how, celem programu jest wspieranie pomysłodawców w przekształcaniu pomysłów w biznes. Jumpstarter pomaga innowatorom i przedsiębiorcom wokół innowacyjnego pomysłu zbudować opłacalny model biznesowy, zweryfikować go, a na koniec zachęca do zarejestrowania firmy. Termin zgłaszania projektów upływa 10 kwietnia 2022 r.

EIT Jumpstarter kierowany jest do członków naukowych zespołów projektowych, innowatorów, naukowców, doktorantów lub studentów studiów magisterskich z pomysłem na produkt lub usługę w sektorze rolno-spożywczym, surowcowym, energetycznym, opieki zdrowotnej, mobilności miejskiej lub produkcji, którzy chcą przenieść swój pomysł z laboratorium na rynek.

Program realizowany jest w oparciu o metodologię Lean startup z Doliny Krzemowej przełożonej na środowisko europejskie. Podczas 8-miesięcznego programu wypracujesz i zwalidujesz najlepszy model biznesowy dla swojego innowacyjnego pomysłu. Dowiesz się jak dopracować propozycję wartości dla klienta, przeanalizujesz rynek, pozyskasz wiedzę z zakresu finansowania i inwestycji oraz podstaw prawnych. Otrzymasz także wsparcie finansowe na pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania, a najlepsze drużyny w każdej kategorii powalczą o nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. euro.

Ważne daty:

  • Termin zgłaszania pomysłów biznesowych: 10 kwietnia 2022 o 23:59 CET
  • Wybór pomysłów i zaproszenie na Bootcampy: 4 maja 2022
  • Bootcampy odbędą się online w maju-czerwcu 2022
  • Lokalne wspólne szkolenie: lipiec-wrzesień 2022
  • Wielki Finał: listopad 2022

Dowiedz się więcej

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.