Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Pixabay.com

Poszukiwany partner z Polski – Europejskie Ekosystemy Innowacji

Organizacja Rethink Ireland (wcześniej Social Innovation Fund Ireland) jest zainteresowana dołączeniem do konsorcjum w ramach zaproszenia do składania wniosków Interconnected Innovation Ecosystems (HORIZON-EIE-2022-CONNECT-01).

Rethink Ireland – Kim jesteśmy

❖ Rethink Ireland (wcześniej Social Innovation Fund Ireland) to fundusz zapewniający  wsparcie grantowe i biznesowe innowacyjnym organizacjom charytatywnym i społecznym działającym w Irlandii.

❖ Współpracujemy z rządem, firmami, osobami prywatnymi i fundacjami.

❖ Organizacje charytatywne/społeczne, z którymi współpracujemy, nie tylko myślą inaczej, ale realizują swoje pomysły i budują Irlandię bardziej włączającą.

❖ Od rozpoczęcia działalności w 2016 r. Rethink Ireland zainwestował 72 mln euro w innowacje społeczne. Stworzyliśmy 30 funduszy zajmujących się takimi problemami, jak nierówności i trudności w edukacji. Wsparliśmy ponad 300 innowacji społecznych (projekty/organizacje), które dotarły do 408 624 osób.

❖ Jesteśmy największą organizacją filantropijną typu venture w Irlandii. Wspieramy projekty i organizacje działające w obszarze innowacji społecznych, aby mogły się rozwijać i skalować swój wpływ.

Osoba do kontaktu: rosie@rethinkireland.ie

Więcej na temat Rethink Ireland.

Rethink Ireland_ Expression of Interest (1)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.