Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Pixabay.com

Pierwszy konkurs partnerstwa Circular Bio-based Europe otwarty!

22 czerwca 2022 r. partnerstwo Circular Bio-based Europe Joint Undertaking (CBE JU) ogłosiło pierwszy konkurs.  Na 12 tematów przeznaczono 120 mln euro, które dofinansują rozwój konkurencyjnego bioprzemysłu w Europie opartego na obiegu zamkniętym. Wnioski można składać do 22 września 2022 r.

Tabela poniżej przedstawia 12 tematów konkursowych:

Wszystkie tematy, wraz ze szczegółowym opisem merytorycznym, są dostępne w komisyjnym portalu Funding & tender opportunities. System składania wniosków zostanie otwarty najpóźniej na początku lipca br.

Istotne szczegóły konkursu i kryteria oceny wniosków znajdują się w Annual Work Program and Budget 2022 .

Partnerstwo CBE JU umożliwia poszukiwanie partnerów międzynarodowych do projektów poprzez dedykowaną platformę networkingową, która jest dostępna w całym okresie składania wniosków.

Termin składania wniosków upływa 22 września 2022 r. o 17:00 (CET) 

Szczegóły tego konkursu, jego zakres merytoryczny, typy projektów oraz aspekty finansowe omawiano podczas europejskiego dnia informacyjnego 7 czerwca br. Poniżej znajdują się linki do nagrań :

ZOSTAŃ EKSPERTEM CBE JU!
Partnerstwo zaprasza także specjalistów z branży biogospodarki do zgłaszania swoich kandydatur na ekspertów oceniających. Jeżeli nie planujecie Państwo udziału w powyżej omawianym tegorocznym konkursie zachęcamy do:
  1. rejestracji/aktualizacji swojego profilu eksperckiego na portalu Funding & tender opportunities
  2. do 29 czerwca 2022 przesłania informacji o swoim profilu na adres experts@cbe.europa.eu wraz z numerem referencyjnym profilu (format EX20XX1234567)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.