Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo IHI ujawnia projekty tematów konkursowych 2023

  • Opublikowano: 6 października 2022
  • Autor: redakcja

Inicjatywa na rzecz Innowacji w Dziedzinie Zdrowia (IHI) opublikowała na swojej stronie internetowej projekty tekstów tematycznych konkursów IHI 3 i 4. IHI planuje ogłosić konkursy na przełomie roku 2022 i 2023.

IHI publikuje wstępne teksty tematów przed oficjalnym ogłoszeniem konkursu, aby dać zainteresowanym dodatkowy czas na rozpoczęcie budowy konsorcjum i przygotowanie wniosku. Z projektami tematów jednoetapowego Call IHI 3 i dwuetapowego konkursu Call IHI 4 można zapoznać się TUTAJ.

Wskazówki, szablony i linki dla zainteresowanych można znaleźć również TUTAJ.

Prosimy pamiętać, że wszystkie informacje dotyczące proponowanych tematów konkursu 3 i 4 są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Ostateczne teksty tematów zostaną podane do wiadomości po zatwierdzeniu przez Radę Zarządzającą.

IHI zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące wspomnianych konkursów:

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z ekspertką KPK Anną Dziubczyńską-Pytko anna.dziubczynska-pytko@ncbr.gov.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.