Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo Biodiversa+ ogłasza kolejny konkurs. Nabór ruszy we wrześniu

Partnerstwo współfinansowane Biodiversa+ ogłosiło trzeci konkurs, w ramach którego odbędzie się nabór wniosków, obejmujących rozwiązania oparte na naturze (NBS), wspierające różnorodność biologiczną, dobrostan ludzi i zrównoważoną transformację. Rozpoczęcie naboru wniosków planowane jest na 11 września 2023 r.

Konkurs będzie miał charakter dwuetapowy, zamknięcie naboru wniosków wstępnych zaplanowano na początek listopada 2023 r., a wniosków pełnych – na kwiecień 2024 r. Poszukiwać partnerów można już dziś, korzystając z udostępnionego przez Partnerstwo narzędzia.

Dodatkowych informacji udziela zespół Biodiversa+, poprzez swój formularz kontaktowy oraz Narodowe Centrum Nauki, które jest członkiem partnerstwa ze strony Polski.

 Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Biodiversa+ oraz mediów społecznościowych Partnerstwa:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.