Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nowe możliwości w EIT Food – Open Innovation Call 2023

EIT Food ogłasza konkurs EIT Food Open Innovation Call 2023, którego celem jest przyspieszenie rozwoju innowacji mających przynieść pozytywne zmiany w europejskim systemie żywnościowym. EIT poszukuje innowacyjnych projektów z branży rolno-spożywczej, które wprowadzą nowe produkty na rynek, wprowadzą nowe i ulepszone procesy i usługi.

Jeśli rozwijasz innowacyjny projekt, który wprowadzi pozytywną zmianę w systemie żywnościowym, europejska Wspólnota Wiedzy o Innowacji EIT Food chce Ci pomóc. Poszukuje projektów w obszarach:

  • Zdrowsze życie dzięki jedzeniu,
  • Zeroemisyjny system żywnościowy,
  • Przejrzysty, uczciwy i odporny system żywnościowy.

Kto może aplikować?

W konkursie mogą aplikować międzynarodowe konsorcja złożone z co najmniej 3 organizacji z minimum dwóch różnych państw członkowskich Unii Europejskiej (UE) oraz krajów stowarzyszonych w ramach programu Horyzont Europa, z rożnych obszarów tzw. trójkąta wiedzy. Nie ma wymogu, aby w projekcie uczestniczyły organizacje partnerskie lub członkowie EIT Food. EIT Food zapewni dostęp do społeczności internetowej wspólnoty, aby pomóc zbudować konsorcjum.

Harmonogram konkursu

  • Pierwszy termin przyjmowania wniosków (cut off 1) – 14 października 2022
  • Wiadomość dla aplikujących (wybrany/nie wybrany) – 16 stycznia 2023
  • Drugi termin przyjmowania wniosków (cut off 2) – 13 kwietnia 2023
  • Wiadomość dla aplikujących (wybrany/nie wybrany) – 11 lipca 2023

Zapraszamy na webinarium informacyjne, które odbędzie się 16 września 2022 o godzinie 11:00  [Zarejestruj się] Więcej o konkursie przeczytasz TUTAJ

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.