Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Ręce na klawiaturze otwartego laptopa. Na ekranie otwarta strona portalu komisyjnego

Nowe funkcjonalności w komisyjnym portalu Funding&Tenders

  • Opublikowano: 8 lutego 2022
  • Autor: redakcja

W portalu Komisji Europejskiej służącym m.in. do publikowania konkursów i składania wniosków projektowych w programie Horyzont Europa – Funding & Tenders dostępne są dwie nowe usługi.

A mianowicie:

  • Indywidualni użytkownicy będą mogli wyszukiwać partnerów do projektu pod konkretne konkursy (do tej pory było to możliwe tylko dla organizacji). Należy znaleźć interesujący użytkownika temat konkursowy i opublikować tam ofertę. Inni zainteresowani użytkownicy będą mogli skontaktować się z Tobą w celu omówienia Twoich pomysłów. Więcej wskazówek znajdziesz TUTAJ.
  • Beneficjenci grantów przewidujących wsparcie finansowe dla stron trzecich (finansowanie kaskadowe) mogą teraz rejestrować swoje zaproszenia do składania wniosków bezpośrednio w formularzu internetowym. Należy zalogować się w portalu, przejść do zakładki „My projects”, wybrać dany projekt i wybrać akcję „Manage cascade funding calls”. Po przesłaniu, przydzielony oficer projektowy zostanie poinformowany i zatwierdzi go. Wszystkie konkursy „kaskadowe” będą wtedy dostępne na stronie standardowych możliwości finansowania, przez co będą lepiej widoczne i łatwiejsze do znalezienia. Więcej wskazówek znajdziesz TUTAJ.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.