Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Narzędzie do poszukiwania partnerów do projektów w Misji Zdrowa Gleba

W nawiązaniu do otwartych naborów wniosków w ramach misji mającej na celu przywrócenie zdrowia glebom w Europie (Soil Mission), informujemy, że na stronie projektu Nati00ns, wspierającego implementację misji glebowej, udostępnione zostało narzędzie umożliwiające poszukiwanie partnerów międzynarodowych do projektów w zakresie tworzenia tzw. żywych laboratoriów (Living Labs) oraz ich stref demonstracyjnych (Lighthouses).

Poszukiwanie partnerów dotyczy dwóch tematów w obrębie otwartego konkursu Soil Mission:

Całkowity budżet na konkurs Misji Zdrowa Gleba w roku 2023 to 126 mln euro.

Aby wziąć udział w wydarzeniach związanych z sieciowaniem i zawiązywaniem konsorcjów, należy zarejestrować się i założyć profil na stronie.

Nawiązywanie współpracy  i przygotowywanie wniosków trwa! Do dnia 14 kwietnia 2023 r. na stronie b2match zarejestrowało się już ponad 130  uczestników, reprezentujących zarówno organizacje badawcze, jak i przedsiębiorstwa czy organizacje NGO z krajów UE oraz spoza UE.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji!

Więcej informacji na temat pozostałych siedmiu otwartych tematów w misji A Soil Deal for Europe oraz możliwości aplikowania o projekty w ramach tej misji dostępnych jest na komisyjnym portalu Funding and Tender Opportunities.

Szczegółowe omówienie tematów przez KE i nagranie z info dnia dostępne są tutaj.

Zapraszamy do rejestracji, a w przypadku pytań i konsultacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem KPK w NCBR.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.