Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nagroda Industry 5.0 Award – zgłoszenia do 1 kwietnia 2022

1 kwietnia 2022 r. mija termin zgłaszania projektów do nagrody Industry 5.0 Award. To wyróżnienie przyznawane projektom finansowanym przez UE, które rozwijają wizję Przemysłu 5.0.

Projekty powinny przedstawiać przekonujące i inspirujące rozwiązania, odnoszące się do trzech głównych filarów Przemysłu 5.0: zrównoważonego rozwoju, zorientowania na człowieka i odporności, przy jednoczesnym wyraźnym zastosowaniu w przemyśle.

Finaliści zostaną zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród podczas Research & Innovation Days 2022, które planowane są 27-29 czerwca 2022 r. Będzie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania walorów projektów.

Zwycięski projekt otrzyma wsparcie komunikacyjne ze strony Komisji Europejskiej, które obejmuje przygotowanie filmów promocyjnych, reklamę w mediach społecznościowych oraz artykuł w magazynie „Horizon”.

Koncepcja nagrody została przygotowana we współpracy z European Factories of the Future Research Association (EFFRA) oraz platformą przemysłową ManuFUTURE.

Kryteria kwalifikacyjne – kto może się ubiegać?

  • Projekty muszą być finansowane z programów ramowych Horyzont 2020 lub Horyzont Europa lub Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT).
  • Oficjalna data rozpoczęcia projektu musi przypadać po 1 września 2018 r., a projekty powinny wyraźnie mieć zastosowanie w przemyśle.
  • Dopuszczalne i kwalifikowalne projekty zostaną ocenione i uszeregowane według wskazanych kryteriów udzielenia zamówienia.
  • Więcej informacji na temat punktacji można znaleźć w regulaminie konkursu.
  • Zgłoszenia należy dokonać z wykorzystaniem wzoru formularza zgłoszeniowego i postępować zgodnie z wytycznymi określonymi w regulaminie konkursu.
  • Aplikacje przesyłamy na e-mail: RTD-INDUSTRY-5.0_AWARD@ec.europa.eu

Wszystkie przydatne dokumenty i więcej informacji dostępne na stronie New Industry 5.0 Award.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.