Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nabór mentorek do projektu Women TechEU z obszaru deep tech

Masz doświadczenie w doradztwie w tematyce deep tech? Przyłącz się do zespołu projektowego! Rozpoczął się nabór mentorek w projekcie Women TechEU, którego celem jest wsparcie  europejskich startupów aktywnych w obszarze deep tech.

Projekt Women TechEU oferuje europejskim przedsiębiorczyniom zarządzającym startupami dostęp do wsparcia oraz spersonalizowanego doradztwa biznesowego prowadzonego przez doświadczone w zarządzaniu i biznesie mentorki. Projekt dysponuje budżetem w wysokości 12 milionów euro i obejmie swoim działaniem 160 kobiet zarządzających startupami, które otrzymają granty w wysokości 75 tys. euro.

Badania wykazały, że kobiety odnoszące sukces mogą mieć pozytywny wpływ na rozwój firm zarządzanych przez mniej doświadczone menadżerki i przedsiębiorczynie. Usługi wsparcia mentoringowego będą świadczone przez cały czas trwania programu Women TechEU, od połowy września br. do połowy marca 2025 r.

Więcej informacji na temat naboru i roli mentorek w programie można znaleźć tutaj.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia 2024 r. do godz. 13:00.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.