Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Medycyna personalizowana – wspólny konkurs UE-Ameryka Łacińska

UE-LAC Interest Group ogłasza konkurs, którego celem jest wzmocnienie współpracy w dziedzinie nauki, technologii i innowacji między naukowcami z Europy, Ameryki Łacińskiej i regionu Karaibów. Wśród aktualnych tematów jest: Health I – Personalised Medicine. Wnioski należy złożyć do 28 kwietnia 2022 r.

Konkurs jest kontynuacją inicjatywy ERA-NET LAC: Latin America, Caribbean and European Union. Uczestniczą w nim agencje finansujące z: Austrii, Boliwii, Brazylii (CNPq, CONFAP), Dominikany, Niemiec, Włoch, Panamy, Polski (NCBR), Hiszpanii  (AEI and ISCIII) i Turcji. Termin składania wniosków to 28 kwietnia 2022, a szczegółowe informacje znajdują się na stronie 4th Multi-Thematic Joint Call 2022

Międzynarodowe konsorcja mogą składać wnioski w sześciu tematach w obszarach Global Challenges, Health, Biodiversity i Energy (przy każdym temacie wymieniono kraje, które mogą w nim brać udział). Specyfiką konkursu jest włączenie czterech tematów opartych na współdzieleniu dużych infrastruktur badawczych. Czas trwania projektów: do 36 miesięcy.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.