Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Innowacje cyfrowe 5G na konferencji DIH5G

  • Opublikowano: 19 października 2021
  • Autor: redakcja

Jaki jest stan wdrożenia 5G w Polsce i jego perspektywy? Jak działają pilotażowe instalacje 5G? Komu udało się stworzyć praktyczne rozwiązania w oparciu o nową technologię? O tym usłyszymy 20 października 2021 roku podczas konferencji „Innowacje cyfrowe technologii 5G” organizowanej przez Hub Innowacji Cyfrowych DIH5G.

20 października 2021 roku Hub Innowacji Cyfrowych DIH5G organizuje konferencję prezentującą korzyści płynące z wdrożenia 5G oraz zastosowania nowoczesnych technologii w usługach MŚP. Spotkanie pod nazwą „Innowacje cyfrowe technologii 5G” odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams, będzie też transmitowane na żywo na kanale YouTube Instytutu Łączności. Początek wydarzenia o godzinie 10.00.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Prelegentami konferencji będą między innymi eksperci Instytutu Łączności, Politechniki Łódzkiej, Ericsson sp. z o.o. oraz FundingBox Accelerator Sp. z o.o.

Główne tematy spotkania to:

  • szanse i aktualne problemy napotykane we wdrożeniu sieci 5G,
  • znaczenie wdrożenia sieci 5G dla gospodarki i zrównoważonego rozwoju,
  • perspektywy wykorzystania technologii w Przemyśle 4.0, inteligentnych miastach, Internecie rzeczy.

Ponadto zaprezentowane zostaną udane wdrożenia technologii 5G. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań.

Agenda

DIH5G (Digital Innovation Hub 5G) to konsorcjum zrzeszające Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy (lider), Politechnikę Łódzką, Ericsson sp. z o.o. oraz FundingBox Accelerator Sp. z o.o.

Prowadzi na rzecz klientów działania polegające na szeroko rozumianych konsultacjach technologicznych, m.in. w zakresie oceny, weryfikacji i wskazówek rozwojowych dla koncepcji technicznych i technologicznych nowych usług z wykorzystaniem sieci 5G.

Strona poświęcona DIH5G

Strona www Instytutu Łączności.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.