Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo ERA for Health Research (ERA4Health)

To nowe partnerstwo ERA for Health Research będzie wiodącą europejską inicjatywą na rzecz elastycznego wspólnego programowania programów badawczych związanych ze zdrowiem, skutecznie angażując europejskie organizacje finansujące.

Partnerstwo ERA4Health dołoży szczególnych starań, aby zaangażować i włączyć w swoje działania wielu mniejszych unijnych sponsorów badań.

Zdrowie to dziedzina, w której od 2003 r. w ramach szeregu inicjatyw pilotażowych opracowano efektywny ekosystem partnerstw publiczno-publicznych, skupiający fundatorów badań z całej UE i poza nią. Partnerstwo ERA4Health osiągnie ten cel poprzez dalsze rozszerzenie istniejącego ekosystemu o potencjalnie wiele mniejszych podmiotów finansujących badania w całej UE w celu określenia obszarów, w których należy ogłaszać wspólne konkursy (uwzględniając także obszar badań klinicznych inicjowanych przez badaczy).

Typ partnerstwa: partnerstwo współfinansowane

Proponowany czas rozpoczęcia partnerstwa: 2022 r.

Kontakt:

KE: RTD-SANTE-HE-HEALTH-CLUSTER@ec.europa.eu

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.