Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo ERA for Health Partnership (ERA4Health)

Nowe partnerstwo ERA for Health Partnership  to wiodąca europejska inicjatywa na rzecz elastycznego wspólnego programowania programów badawczych związanych ze zdrowiem, skutecznie angażujące europejskie organizacje finansujące.

Partnerstwo ERA4Health dołoży szczególnych starań, aby zaangażować i włączyć w swoje działania wielu mniejszych unijnych sponsorów badań.

Zdrowie to dziedzina, w której od 2003 r. w ramach szeregu inicjatyw pilotażowych opracowano efektywny ekosystem partnerstw publiczno-publicznych, skupiający fundatorów badań z całej UE i poza nią. Partnerstwo ERA4Health osiągnie ten cel poprzez dalsze rozszerzenie istniejącego ekosystemu o potencjalnie wiele mniejszych podmiotów finansujących badania w całej UE w celu określenia obszarów, w których należy ogłaszać wspólne konkursy (uwzględniając także obszar badań klinicznych inicjowanych przez badaczy).

Typ partnerstwa: partnerstwo współfinansowane

Strona partnerstwa: ERA4Health Partnership

Kontakt w NCBR:

Dział Współpracy Międzynarodowej
dr Marcin Chmielewski
Tel. 48 571 226 666
E-mail: marcin.chmielewski@ncbr.gov.pl

Mateusz Skutnik
Tel. 48 515 339 175
E-mail: mateusz.skutnik@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.