Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejska Rada Innowacji zaprasza na EIC Summit 2021. Rejestracja już otwarta!

  • Opublikowano: 19 października 2021
  • Autor: redakcja

Europejska Rada ds. Innowacji organizuje swój pierwszy szczyt – European Innovation Council Summit 2021. To szansa na osobiste nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Otwarta jest już rejestracja na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2021 r. w formule hybrydowej: w Brukseli i online.

Wydarzenie to stwarza wyjątkową okazję dla europejskich przedsiębiorstw: start-upów i MŚP, dużych firm i korporacji, a także badaczy, innowatorów oraz potencjalnych inwestorów do nawiązania kontaktów.

EIC Summit 2021 oficjalnie zainauguruje komisarz ds. innowacji, badań naukowych, kultury, edukacji i młodzieży Mariya Gabriel, która ogłosi też zwycięzców nagród EIC Women Innovators Prize oraz iCapital Award. Poznamy również laureatów European Innovation Procurement Awards, gdzie jednym z finalistów jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

W programie przewidziano interaktywne sesje, prezentacje i warsztaty partycypacyjne, których uczestnicy dowiedzą się więcej o inwestycjach na wczesnym etapie i ich wpływie, innowacyjnych zamówieniach, robotyce i technologii kosmicznej.

Bogaty hybrydowy program pozwoli uczestnikom zapoznać się z aktualną polityką, poradami i wskazówkami dotyczącymi patentów i praw własności intelektualnej, omówić transfer technologii, poznać nowe techniki prezentacji, dowiedzieć się więcej o Funduszu EIC i zagłębić się w wiele innych istotnych tematów dla społeczność EIC.

Tych z Państwa, którzy chcą uczestniczyć w wydarzeniu w Brukseli, zachęcamy do rejestracji, ponieważ dostępnych jest niewiele miejsc.

REJESTRACJA

Jeśli nie możesz podróżować, możesz dołączyć do wydarzenia online.

Szczegóły i agenda będą udostępnione już niebawem na stronie EIC Summit 2021.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.