Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Urban Mobility – nabór 2024

Misją w EIT Urban Mobility jest przyspieszenie zmian w kierunku modelu zrównoważonej mobilności w przyjaznych przestrzeniach miejskich. W obecnym kontekście kryzysu klimatycznego celem jest wspieranie społeczności innowatorów w opracowywaniu rozwiązań, które pomagają łagodzić zmiany klimatyczne i jednocześnie poprawią jakość życia w miastach, tworzą miejsca pracy i wzmocnią europejski sektor mobilności.

W tym celu główny nacisk w programie innowacji na lata 2023–2025 kładzie się na znaczący rozwój opłacalnych komercyjnie rozwiązań/usług/produktów, które wspierają misję i cele EIT Urban Mobility.

Celem jest strategiczny wybór projektów, które uzupełniają istniejące portfolio EIT Urban Mobility poprzez uwzględnianie nowych sektorów, modeli biznesowych, postępu technologicznego lub wymagań rynku w ramach następujących tematów:

  • Logistyka miejska
  • Elektryfikacja transportu i paliwa alternatywne
  • Transport publiczny

Wszyscy wnioskodawcy mogą skontaktować się z zespołem ds. innowacji w EIT Urban Mobility: Innovationcall2025@eiturbanmobility.eu

Nabór trwa do 4 czerwca 2024 roku do godziny 17.00. 

Link do Platformy: PLAZA

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.