Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Food – programy dla startupów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów akceleracyjnych EIT Food kierowanych do startupów i młodych przedsiębiorców działających w branży rolno-spożywczej. Termin zgłaszania się mija 28 lutego 2022 r.

Od zrównoważonego rolnictwa i gospodarki wodnej, przez systemy żywności o obiegu zamkniętym i cyfrową identyfikację żywności, aż po alternatywne źródła białka i spersonalizowane odżywianie, obszary zainteresowania EIT Food mają ogromny wpływ na transformację globalnego systemu żywnościowego. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, startupem lub scaleupem, EIT Food oferuje dopasowane programy, które pomogą Ci się rozwinąć i zwiększyć innowacyjność biznesową.

Aplikuj do programów EIT Food:

Termin nadsyłania aplikacji: 28 lutego 2022

Już 11 lutego br. odbędzie się dedykowany przedsiębiorcom i organizowany przez EIT Food dzień informacyjny. Więcej informacji i rejestracja na stronie How EIT Food works with Technology Transfer Offices Tickets, Fri, Feb 11, 2022 at 12:00 PM | Eventbrite

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Natomiast 23 lutego br. zapraszamy na organizowane przez KPK spotkanie informacyjne pt. „EIT dla startupów”, w czasie którego będzie możliwość zadania pytań przedstawicielowi EIT Food.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.