Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC Accelerator – komunikat dotyczący aplikowania do STEP I

Szanowni Państwo,

W związku z komunikatem, który pojawił się 6 maja 2021 r. na platformie AI w kontekście STEP I w procesie aplikowania do EIC Accelerator, przesyłamy dalsze informacje bazując na wyjaśnieniach otrzymanych z KE:

  1. Krótkie aplikacje STEP I mogą być składane przez platformę AI w dowolnym momencie bez ograniczeń czasowych. Jednak aplikacje złożone później niż 6 tygodni przed datą konkursu z bardzo dużym prawdopodobieństwem nie zostaną ocenione na czas, co spowoduje, że w przypadku pozytywnej oceny (GO), będziecie mogli Państwo aplikować dopiero do kolejnego konkursu.
  2. Krótkie aplikacje STEP I złożone do dnia 7 maja br. zostaną ocenione w terminie do 4 tygodni i otrzymają Państwo wyniki przed końcem maja. Dzięki temu będą mieli Państwo 2 tygodnie na przygotowanie pełnej aplikacji na konkurs z datą 16 czerwca. W procesie przygotowania wniosku będą mogli skorzystać z usług coacha, jednak usługa ta w przypadku konkursu z datą 16 czerwca będzie ograniczona.
  3. Krótkie aplikacje złożone po 7 maja nie zostaną ocenione w terminie przed 16 czerwca. Dlatego będziecie mogli Państwo aplikować w konkursie z datą 6 października. Pozwoli to Państwu na przygotowanie wysokiej jakości wniosków projektowych, jak również umożliwi skorzystanie z usługi coacha.
  4. W najbliższym czasie platforma AI zostanie wyposażona w nowe funkcjonalności, które usprawnią proces aplikowania.
  5. Jednocześnie Komisja Europejska opublikowała wykaz pytań, które będą stanowić pełną aplikację STEP II. Dokument znajdą Państwo TUTAJ. Proszę pamiętać, że jest to jedynie wzór – formularz wypełnia się za pośrednictwem platformy AI i dostęp do tej części platformy mają jedynie podmioty, które zakwalifikowały się do STEP II.

Zapraszamy Państwa do współpracy z KPK w kwestii przygotowania aplikacji, jak również do skorzystania z oferty naszych warsztatów.

Kontakt

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.