Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Circular Week 2022 – pokaż swój pomysł/rozwiązanie i znajdź partnerów biznesowych

  • Opublikowano: 7 września 2022
  • Autor: redakcja

Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO zaprasza start-upy, małe i średnie firmy oraz przedsiębiorców rozwijających biznesy i technologie w ramach gospodarki zamkniętego obiegu do wzięcia udziału, promocji swoich rozwiązań i spotkania się z potencjalnymi partnerami biznesowymi 6-7 października 2022 podczas Circular Business Roundtable oraz Mazovia Circular Congress.

Circular Business Roundtable (6 października 2022, online, in English)

Sześć sesji tematycznych, tzw. wirtualnych stolików, przy których spotkają się przedsiębiorcy z różnych krajów, którzy rozwijają start-upy i technologie w danej gałęzi gospodarki cyrkularnej.

Tematy paneli:

  • Gospodarka odpadami,
  • Tekstylia,
  • Żywność & Biogospodarka,
  • Opakowania,
  • Budownictwo,
  • Platformy internetowe & Sharing Economy.

Każdy z przedstawicieli będzie miał kilka minut na przedstawienie swoich rozwiązań biznesowych i technologicznych (należy przygotować krótką prezentację), po czym nastąpi dyskusja i pytania. Każda sesja jest otwarta dla przedstawicieli firm niezrównoważonych jako słuchaczy chcących poznać branżę i rozpocząć potencjalną współpracę.

Wydarzenie to będzie idealną okazją do promocji swoich rozwiązań cyrkularnych, poznania nowych idei i technologii z rynku krajowego i zagranicznego, wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych partnerów biznesowych.

W sesji stolikowej udział wezmą eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego programu Horyzont Europa, którzy opowiedzą Państwu m.in. jakie działania w zakresie GOZ mogą być finansowane z programu Horyzont Europa? Kto może skorzystać z dofinansowania w wysokości do 100% kosztów kwalifikowanych projektu i na jakich zasadach? Czym są huby cyrkularności? Gdzie powstaną cyrkularne miasta i regiony?

Zapraszamy!

Rejestracja

Mazovia Circular Congress 2022 (7 października 2022, hybrydowo)

To konferencja wieńcząca tegoroczny Circular Week, która odbędzie się stacjonarnie w Warszawie (ul. Bracka 25) z transmisją online. Podczas Kongresu można promować swoją firmę/pomysły/rozwiązania.

Rejestracja

Udział i promocja firmy na obu wydarzeniach są bezpłatne.

Osoby do kontaktu:

Marianna Rytlewska m.rytlewska @innowo.org | +48 728 436 052

Agnieszka Sznyk a.sznyk@innowo.org | +48 667 099 033

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.