Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Działania Marii Skłodowskiej-Curie – MSCA

Program Marie Skłodowska-Curie Actions – MSCA wspiera naukowców będących na różnych etapach kariery zawodowej, finansując prace badawcze oraz szkolenia prowadzone w Europie i krajach pozaeuropejskich. Jednocześnie umożliwia instytucjom rozwój ich kadry poprzez zatrudnianie badaczy i udział ich pracowników w międzynarodowych projektach badawczo-szkoleniowych. Projekty mogą być realizowane w każdej dyscyplinie naukowej i dotyczyć zarówno badań podstawowych jak i aplikacyjnych. Podstawowym wymogiem jest międzynarodowa mobilność naukowców.

Więcej informacji na stronie  MSCA.

Funkcję Krajowego Punktu Kontaktowego do obszaru MSCA pełni od dnia 1 stycznia 2022 r. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej.

Wszelkie pytania na temat Działań Marii Skłodowskiej-Curie prosimy kierować na adres e-mail:: msca@nawa.gov.pl albo numer telefonu: +48 22 390 35 00 . Zapraszamy do serwisu www.nawa.gov.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.