Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

160 Pieczęci Doskonałości pomoże innowacyjnym firmom w znalezieniu finansowania

  • Opublikowano: 30 sierpnia 2022
  • Autor: redakcja

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) przyznała wyróżnienie Seal of Excellence (Pieczęć Doskonałości) 160 firmom, które złożyły swoje wnioski w konkursie EIC Accelerator do marca 2022 r.

Wnioski projektowe tych firm zostały ocenione przez niezależnych ekspertów pod kątem spełniania wszystkich standardów wysokiej jakości EIC i zasługują na finansowanie, ale nie otrzymały go tylko ze względu na ograniczenia budżetowe.

Seal of Excellence, rozpoznawalny znak jakości, potwierdza wartość wniosku. Wspiera odbiorców pieczęci doskonałości w dążeniu do uzyskania finansowania z alternatywnych źródeł i pomaga innym organom finansującym wykorzystać jakościowy proces oceny w programie Horyzont Europa przy podejmowaniu własnych decyzji o finansowaniu. W okresie trwania programu Horyzont Europa EIC przyznała już 302 pieczęci doskonałości.

Pieczęć Doskonałości przyznawana jest w wyniku decyzji jury odpowiedzialnego za wysłuchanie zespołu zarządzającego start-upu/MŚP składającego innowacyjny projekt. Mogą ją otrzymać doskonałe wnioski złożone do Akceleratora EIC lub programu EIC Transition, które spełniają wszystkie kryteria wyboru, ale nie mogą być sfinansowane w ramach dostępnego budżetu zaproszenia.

Zazwyczaj certyfikat Seal of Excellence jest dostarczany firmom po otrzymaniu wyników oceny.

(Źródło: EIC)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.