Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Logotyp projektu BRIDGE to Horizon Europe

Znajdź partnera do realizacji wspólnych projektów w programie Horyzont Europa

Platforma B2Match, kontynuuje łączenie partnerów w ramach konkursów Programu Ramowego Horyzont Europa!

Dla Klastra 2 ponownie otworzyła się możliwość publikacji profili i planowania spotkań indywidualnych za pośrednictwem platformy B2Match. Wszyscy którzy byli zarejestrowani na spotkanie brokerskie 2 lipca 2021 r. mogą umawiać kolejne spotkania. Możliwe są również nowe rejestracje. Zachęcamy do rozpowszechniania tej informacji wśród społeczności i interesariuszy.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej. Nowe rejestracje są akceptowane automatycznie. Platforma ta będzie działała do czasu zakończenia naboru tj. do 7 października 2021 r.

Podobnie, platforma ta przedłuża swoja funkcjonalność w obszarze Digital. Wszyscy zainteresowani aplikacją do konkursów związanych z technologiami cyfrowymi (obszar Digital w Klastrze 4) nadal mogą się rejestrować, publikować swoje profile, szukać partnerów do współpracy i umawiać bilateralne spotkania online. Platforma będzie otwarta do 21 października 2021.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.