Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zasady konsultacji wniosków

Krajowy Punkt Kontaktowy (KPK) w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju wspiera uczestnictwo polskich jednostek naukowych, przedsiębiorstw oraz innych podmiotów w Programie Ramowym Horyzont Europa. Zadaniem KPK jest m.in. informowanie o konkursach, organizowanie dni informacyjnych, seminariów, konferencji. Dla bardziej zaawansowanych beneficjentów proponujemy pogłębione usługi konsultacyjne i bezpośrednie doradztwo w zakresie przygotowania wniosków.

 

Definicja:

Konsultacja wniosku – analiza propozycji wniosku projektowego do programu Horyzont Europa. W ramach konsultacji wniosku eksperci KPK przekazują wnioskodawcy uwagi w odniesieniu do wymogów konkursu/programu.

Zasady:

  1. Przesłanie wniosku w terminie najpóźniej 10 dni roboczych przed (wyznaczonym przez KE) terminem składania wniosków gwarantuje otrzymanie uwag do przesłanego wniosku. Wnioski przesłane po wskazanym terminie mogą zostać sprawdzone w miarę możliwości organizacyjnych.
  2. Przesłany wniosek powinien być napisany w języku angielskim.
  3. Wniosek powinien być przygotowany na obowiązującym w danym konkursie formularzu (dostępnym na portalu Funding & Tender Opportunities)
  4. Przesłany wniosek powinien być kompletny.
  5. Jeden wniosek może być konsultowany dwukrotnie w ramach danego konkursu.
  6. Wnioski pisane i przesłane przez firmy konsultingowe na rzecz innych instytucji  będą konsultowane tylko i wyłącznie po poinformowaniu stron, w imieniu których te wnioski są składane.
  7. Gwarantujemy bezstronność i poufność.
  8. KPK nie bierze odpowiedzialności za końcową punktację wniosku.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Wykorzystujemy cały nasz potencjał i wieloletnie doświadczenie dotyczące prowadzenia unijnej polityki i mechanizmów wsparcia dla obszaru badań, rozwoju technologii i innowacji.

Wsparcie ekspertów KPK jest bezpłatne dla składających wniosek do Horyzontu Europa (usługi są finansowane przez MNiSW).

Zapraszamy do skorzystania z naszych rad i wsparcia w przygotowywaniu nowych wniosków projektowych. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zdobyć wiele wartościowych grantów i że odniesiemy wiele sukcesów. Państwa zadowolenie będzie dla nas największą nagrodą.

Ikony maila, telefonu, koperty pocztowej i łezka oznaczająca punkt

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.