Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie do udziału w platformie poszukiwania partnerów do tematów IMI

Platforma partnerska IMI2 ( utworzona przez niemiecki Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Nauk o Życiu przy wsparciu niemieckiego Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych) została obecnie zaktualizowana w odniesieniu do projektu tematów konkursu 23. (planowane otwarcie 23 czerwca 2020 r.)

Platforma zapewnia doskonałe możliwości tworzenia sieci kontaktów w celu przygotowania się do  składania wniosków w ramach Inicjatywy Leków Innowacyjnych. Aktualnie rozpatrywany konkurs znajduje się na stronie IMI Future Topics

Informacje dotyczące przyszłych zaproszeń do składania wniosków w ramach IMI2 mają charakter orientacyjny i są uzależnione finalnie od zgody Rady Zarządzającej IMI2.

Platforma partnerska IMI2, otwarta dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem, umożliwia poszukiwanie partnerów do współpracy w ramach konkursów Inicjatywy Leków Innowacyjnych 2 i zaprasza do składania swoich ofert oraz zapoznania się z zamieszczonymi propozycjami.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.