Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zapraszamy na cykl wydarzeń w ramach JPI Urban Europe

W ramach sieci JPI Urban Europe w najbliższym czasie odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń.

29 września 2020 r. będzie miało miejsce spotkanie JPI Urban Europe Projects Meeting 2020, będące połączeniem warsztatów oraz końcowego spotkania projektów, realizowanych w latach 2017-2020, pod egidą ERA-NET Cofund Smart Urban Futures (ESNUF). Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz znalezienia partnerów do przyszłych działań.

JPI Urban Europe Projects Meeting 2020

JPI Urban Europe Projects Meeting 2020 zorganizowane będzie równolegle z 9. konferencją europejską na temat zrównoważonych miast i miasteczek (trwającą od 30 września do 2 października 2020 r.), zorganizowaną przez ICLEI – lokalne władze działające na rzecz zrównoważonego rozwoju i miasto Mannheim. Konferencja będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wyników projektu i wymiany wiedzy z lokalnymi i regionalnymi liderami, instytucjami europejskimi i międzynarodowymi oraz osobami zajmującymi się badaniami, przedsiębiorczością i społeczeństwem obywatelskim.
Szczegóły i rejestracja:

European Conference on Sustainable Cities and Towns

Z kolei na 12 listopada 2020 zaplanowana jest polityczna konferencja „Stepping up the Game – Driving Urban Transitions, będąca okazją do podsumowania 10 lat działań sieci JPI Urban Europe oraz przedstawienia prac nad długoterminowym programem, prowadzonym wspólnie z Komisją Europejską – „Driving Urban Transitions to a Sustainable Urban Future“. Program ten łączy wysiłki Europy i państw członkowskich w zakresie budowy masy krytycznej dla przemian miejskich.
Więcej informacji:

JPI Urban Europe Policy Conference 2020

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.