Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zapraszamy młodych naukowców na dni kariery naukowej – sprawdź daty wydarzeń!

Jak planować i rozwijać karierę zawodową i pasje naukowe? Jak budować sieć kontaktów i zaistnieć w środowisku? Jakie umiejętności rozwijać? Jak pisać wnioski o granty? Jak współpracować z sektorem nieakademickim? Jeśli jesteś doktorantem albo zamierzasz nim zostać, przyjdź na nasze wydarzenia w październiku w 6 miastach:

  • 10-12 października w Krakowie
  • 17 października w Gliwicach, 18-19 października w Katowicach
  • 18-20 października w Poznaniu
  • 23-25 października w Łodzi
  • 24-26 października w Warszawie

W trakcie 3-dniowych wydarzeń będzie można porozmawiać ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami z różnych dziedzin i sektorów, doradcami w planowaniu kariery i przedstawicielami świata biznesu. Udział w wydarzeniach pomoże w świadomym planowaniu kariery, pokaże istniejące narzędzia i możliwości. Dodatkowo zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami oraz przekazania swoich opinii i oczekiwań co do rozwoju kariery naukowej w Polsce.

Zapraszają:

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, Uniwersytet Łódzki, Politechnika Krakowska, Politechnika Śląska, Poznański Park Naukowo-Technologiczny i Science PR.

Więcej informacji na stronie Projektu Naukowiec.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.