Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zrównoważony transport i inteligentna mobilność: Spotkanie match–making

(Data i czas/Date & Time):
11/04/2024  10:00 - 15:00
(Miejsce/Location):
Varso Chmielna 69, NCBR, Warszawa
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE NCBR, BPK Inteligenta i Czysta Mobilność, BPK Transformacja cyfrowa oraz EIT Urban Mobility serdecznie zapraszają na spotkanie match–makingowe poświęcone zagadnieniom zrównoważonego i inteligentnego transportu. Wydarzenie odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. (10:00-15:00) w Warszawie (Varso Chmielna 69, NCBR, sala 3.03 ab, 3 piętro).

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną:

  1. zagadnienia związane z połączoną, współpracującą i zautomatyzowaną mobilnością CCAM
  2. tematy konkursowe na 2024 r.  w programie Horyzont Europa dotyczące bezpiecznego, odpornego transportu oraz usług inteligentnej mobilności dla pasażerów i towarów, listę tematów konkursowych znajdą Państwo Tutaj
  3. szeroka paleta projektów międzynarodowych programu Horyzont Europa realizowanych w tym zakresie przez krajowe instytucje
  4. oferta EIT Urban Mobility

Jeśli masz pomysł na  innowacje z obszaru inteligentnego, zrównoważonego i bezpiecznego transportu, przedstaw go podczas naszego wydarzenia!

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli przedsiębiorstw i jednostek badawczych zainteresowanych zrównoważonym, bezpiecznym i inteligentnym transportem. Podczas wydarzenia odbędzie się pitching session – seria krótkich prezentacji uczestników wydarzenia. Jest to doskonała okazja dla przedstawicieli nauki i biznesu do zaprezentowania oferty badawczo-rozwojowej swojej jednostki, a także pomysłu na projekt w kontekście konkursów transportowych, które będą otwarte w Horyzoncie Europa w 2024 r. Dzięki temu będą mogli Państwo poznać potencjalnych partnerów do przyszłych konsorcjów w programie Horyzont Europa oraz podyskutować o dotychczasowych doświadczeniach w tym zakresie.

Prosimy o przesyłanie prezentacji do dn. 5 kwietnia 2024 r. na adres: agata.glowacka-gil@ncbr.gov.pl
Prezentacje należy przygotować na szablonie czas prezentacji to maksymalnie 10 minut.

 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja wymagana.

Agenda Spotkania

 

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.