Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zielony Tydzień z Horyzontem Europa


Zapraszamy na „Zielony Tydzień z Horyzontem Europa”

Wdrożenie Europejskiego Zielonego Ładu wymaga znaczącego postępu technologicznego oraz rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Program Horyzont Europa stwarza szereg możliwości dla finansowania projektów B+R+I w obszarach klimatu, energii, mobilności, przemysłu, gospodarki o obiegu zamkniętym, środowiska oraz rolnictwa i żywności.

W dniach 14 – 18 listopada 2022 r. zapraszamy Państwa na cykl webinariów „Zielony Tydzień z Horyzontem Europa”, podczas którego nasi eksperci w przystępny sposób omówią główne strategie i dokumenty Komisji Europejskiej związane z Europejskim Zielonym Ładem oraz pokażą jak wpisują się w bieżącą tematykę konkursową programu Horyzont Europa. Przedstawimy między innymi: założenia Europejskiego Zielonego Ładu,  strategię Farm to Fork, Circular Economy Action Plan, Biodiversity Strategy 2030, Circular Economy Action Plan, New European Bauhaus, REPowerEU oraz Misje Europejskie. Dzięki temu, będą Państwo mogli lepiej powiązać cele swoich projektów z celami politycznymi i strategicznymi dokumentów europejskich. Jest to szczególnie ważne w kontekście właściwego przygotowania części „Impact” wniosku, czyli zidentyfikowania, opisania i zmaksymalizowania wpływu potencjalnych rezultatów projektu. Otwarcie konkursów na 2023 rok już za chwilę, przygotujmy się do nich razem!

W programie „Zielonego Tygodnia z Horyzontem Europa” proponujemy Państwu”

  • Klimatyczny poniedziałek (14.11.2022) – adaptacja i łagodzenie zmian klimatu,
  • Energetyczny wtorek (15.11.2022) – energia i transport,
  • Środowiskowa środa (16.11.2022) – środowisko i różnorodność biologiczna,
  • Cyrkularny czwartek (17.11.2022) – gospodarka o obiegu zamkniętym i biogospodarka,
  • Pyszny piątek (18.11.2022) – żywność i rolnictwo.

Spotykamy się codziennie przy popołudniowej kawie, o godz. 14.00, ONLINE. Każde wydarzenie nie będzie trwało dłużej niż jedną godzinę, a dla uczestników „Zielonego Tygodnia z Horyzontem Europa” przygotowaliśmy specjalną publikację – przewodnik po strategiach Europejskiego Zielonego Ładu i Celach Zrównoważonego Rozwoju.

Zapraszamy do udziału! Uczestnictwo jest bezpłatne, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.