Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zielony Horyzont #6. W kierunku zrównoważonego zdrowia – Misja Rak

(Data i czas/Date & Time):
26/10/2023  14:00 - 15:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie Online
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

26 października 2023 w godz. 14:00-15:30 zapraszamy na szóste spotkanie w cyklu Zielony Horyzont, dedykowane unijnemu planowi działań na rzecz Zielonego Ładu w obszarze zdrowia. Skupimy się na wpływie środowiska na zdrowie człowieka, a w szczególności na onkologii i Misji Rak.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja (na dole strony).

Naszymi gośćmi będą Marek Svoboda z Masaryk Memorial Cancer Institute i członek Grupy Doradczej Misji Rak, Artur Iwanek z Biura Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Zdrowia, Milena Karpińska z Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Paulina Puchalska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Iwona Ługowska, Pełnomocnik Dyrektora ds. Kontaktów Zagranicznych w Narodowym Instytucie Onkologii.

Celem spotkania jest zaprezentowanie polskiemu środowisku Misji Rak, nowej inicjatywy programu Horyzont Europa oraz związanych z nią, a dedykowanych onkologii źródeł finansowania badań, innowacji i działań wdrożeniowych z szerokiej gamy programów europejskich.

ZAPRASZAMY!

ZH_26.10.2023_agenda

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.