Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zielony Horyzont – Niebieska Gospodarka. Spotkanie #1

(Data i czas/Date & Time):
23/03/2023  14:00 - 15:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Spotkanie #1 – Niebieska Gospodarka
w ramach nowego cyklu online

23 marca w godz. 14.00-15.30.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja (na dole strony).

PROGRAM SPOTKANIA 23 marca 2023.

Szczegółowy program na rzecz niebieskiej gospodarki ma na celu wsparcie w osiągnięciu celów Europejskiego Zielonego Ładu i uzupełnienie pozostałych inicjatyw Komisji dotyczących różnorodności biologicznej, żywności, energii, mobilności, bezpieczeństwa, danych i innych.

Już 23 marca 2023 rozpoczynamy nasz nowy cykl webinariów „Zielony Horyzont”, którego celem jest przybliżenie Państwu najnowszych strategii i programów Komisji Europejskiej związanych z Europejskim Zielonym Ładem. Tematem pierwszego spotkania będzie nowe podejście do zrównoważonej niebieskiej gospodarki w UE: „Przekształcenie niebieskiej gospodarki UE na rzecz zrównoważonej przyszłości”. Podczas webinarium przybliżymy Państwu podstawowe założenia polityki UE w odniesieniu do niebieskiej gospodarki oraz opowiemy, jak przekładają się one na konkretne działania. Przedstawimy Państwu Misję UE: „Restore our Ocean and Waters by 2030” oraz  towarzyszące jej możliwości finansowania projektów badawczych i innowacyjnych z Programu Horyzont Europa. Ponadto, webinarium będzie okazją do zapoznania się z otwartymi konkursami w ramach partnerstwa Sustainable Blue Economy oraz przykładami projektów realizowanych przez polskie podmioty w obszarze niebieskiej gospodarki.

ZAPRASZAMY!

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.