Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zarejestruj się na platformie networkingowej i weź udział w międzynarodowym dniu informacyjnym Partnerstwa CBE JU


Dzień informacyjny tegorocznego konkursu Partnerstwa Circular Bio-based Joint Undertaking odbędzie się 23 kwietnia w Brukseli. W tym roku po raz kolejny będzie mu towarzyszyć kilkaset spotkań matchmakingowych i intensywny networking. W trakcie wydarzenia zostają nawiązane kontakty biznesowe i naukowe, owocujące skutecznym aplikowaniem o granty w konkursach CBE JU.

Ponad 350 uczestników zarejestrowało się już na platformie networkingowej Partnerstwa i opublikowało blisko 50 propozycji współpracy w projektach związanych a rozwojem zrównoważonej biogospodarki.

Zarejestruj się już dziś do udziału w dniu informacyjnym i networkingu i zostań częścią sieci europejskiego innowacyjnego bio-biznesu.

Rejestracja na Info-Day

Uczestnicy z Polski mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w CBE JU Info Day. Wnioskodawcy mogą otrzymać refundację kosztów podróży i zakwaterowania w wysokości do 1000 euro.

Dofinansowanie to udzielane jest w ramach realizacji projektu NCP_WIDERA.NET.

Więcej informacji nt. zasad dofinansowania znajduje się TUTAJ.

Informujemy ponadto, że 22.04.2024 r. o godzinie 14:30 (w przeddzień dnia informacyjnego  CBE JU) odbędą się warsztaty tworzenia wniosków projektowych, pt. “How to approach a successful proposal in CBE JU – with experiences from Widening Countries”, organizowane przez sieci punktów kontaktowych CARE4BIO i NCP_WIDERA.NET.

Warsztaty, w których udział weźmie 50 potencjalnych wnioskodawców zainteresowanych tegorocznym konkursem CBE JU, to niepowtarzalna szansa na skorzystanie z wiedzy i doświadczenia koordynatorów projektów BBI/CBE JU. Warsztaty są otwarte, ale skierowane w szczególności do uczestników z krajów wideningowych (w tym Polski).

Rejestracja na warsztaty jest konieczna i niezależna od rejestracji do udziału w dniu informacyjnym CBE JU:

Rejestracja na warszaty

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.