Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wyrównywanie poziomu i rozszerzanie uczestnictwa nowych członków UE w programie Horyzont 2020


Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne pt.: “Wyrównywanie poziomu i rozszerzanie uczestnictwa nowych członków UE w programie Horyzont 2020”.

 

Komisja Europejska przygotowała szereg konkursów skierowanych specjalnie do tzw. nowych państw członkowskich UE. Mają one na celu rozszerzenie uczestnictwa w programie Horyzont 2020 i wyrównywanie poziomu naukowego w Europie. Spotkanie informacyjne odpowie na pytanie: jak zwiększyć potencjał badawczy jednostek naukowych będąc uczestnikiem działań typu Twinning oraz jak poprawić rezultaty badawcze instytucji przy pomocy światowej klasy naukowców europejskich w ramach programu ERA Chairs?

Te oraz inne kwestie zawarte w pakiecie „Spreading Excellence and Widening Participation” programu Horyzont 2020 zostaną omówione 5 września 2019 r. (czwartek) w godzinach: 11:00 – 12:30 w Instytucie Agrofizyki PAN w Lublinie, ul. Doświadczalna 4 (budynek B, sala 212).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie przedstawicieli jednostek naukowych i instytucji badawczych zainteresowanych wzięciem udziału w ww. wymienionych działaniach.

 

Osoby zainteresowane wydarzeniem prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem internetowym: http://www.rpklublin.pl/1370,5-wrzesnia-2019-r.

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 września 2019r.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl , tel.: 81 744 50 61 w.118

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.