Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: Propozycje założeń nowego systemu wynagrodzeń (PAKT) z akceptacją Komisji Europejskiej


Zapraszamy na webinarium dotyczące przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki propozycji założeń nowego systemu wynagrodzeń Premia dla AKTywnych (PAKT).

System ten został skonsultowany ze służbami Komisji Europejskiej, które potwierdziły prawidłowość zasad zaproponowanych przez Ministerstwo w kontekście dostosowywania systemów wynagrodzeń w polskich instytucjach do wymagań regulacji Horyzontu Europa.

Zastosowanie opracowanych w PAK-cie zasad pozwoli na wypłacanie pracownikom podwyższonych wynagrodzeń ze środków unijnych przy realizacji projektów programu Horyzont Europa.

Wprowadzeniem do głównego tematu webinarium będzie omówienie zasad dot. kosztów osobowych w programie Horyzont Europa. Uległy one pewnej modyfikacji w porównaniu z Horyzontem 2020, co w trakcie spotkania postaramy się przedstawić.

Webinarium poprowadzą eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego: Barbara Trammer i Bartosz Majewski

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z materiałem na ten temat, który znajduje się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/propozycje-zalozen-nowego-systemu-wynagrodzen-pakt-z-akceptacja-komisji-europejskiej 

AGENDA 

Obejrzyj nagranie webinarium:

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.