Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium poświęcone finansowaniu efektywności energetycznej w sektorze przemysłowym

Data i czas:
13/12/2018  11:00 - 13:00
Miejsce:
On-line
Organizator
Komisja Europejska

Komisja Europejska, we współpracy z Inicjatywą Finansowania Środowiska ONZ, organizuje webinarium poświęcone finansowaniu efektywności energetycznej w sektorze przemysłowym w dniu 13 grudnia 2018 r., w godzinach od 11.00 do 13.00 czasu środkowoeuropejskiego.
Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim i będzie moderowane przez Bjoerna Zapfela z Agencji Wykonawczej d/s Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME). Rejestracja na webinarium jest możliwa do 12 grudnia pod linkiem: https://register.gotowebinar.com/register/8571460992102854402

 

Celem webinarium jest przekazanie informacji na temat możliwości finansowania kapitałem prywatnym inwestycji w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii, zwłaszcza w budynkach i przedsiębiorstwach. Jest to zagadnienie niezwykle ważne, ponieważ obecny poziom inwestycji w zrównoważoną energię nie wystarcza, aby osiągnąć cele UE w zakresie klimatu i energii, przewidziane do osiągnięcia do roku 2030.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem: https://ec.europa.eu/energy/en/financing-energy-efficiency/sustainable-energy-investment-forums

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.