Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty z pisania wniosków ERC


Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na kolejną edycję warsztatów pisania wniosków na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC). Spotkanie odbędzie się online 19 listopada 2021 r. w godzinach 10.00 – 13.30. Link do spotkania zostanie przesłany do zarejestrowanych osób.

Spotkanie poprowadzą ekspertki KPK: Magdalena Chomicka oraz Bogna Hryniszyn.

Warsztaty skierowane są wyłącznie dla naukowców, którzy planują złożyć wniosek w najbliższych konkursach ERC w 2022 r. (Starting Grant, Consolidator Grant) w programie Horyzont Europa. Program spotkania znajdą Państwo TUTAJ.

O grant Starting mogą aplikować naukowcy, którzy są 2-7 lat po doktoracie (stopień doktora uzyskany w latach 2015-2019), natomiast o granty Consolidator naukowcy, którzy są 7-12 lat po doktoracie (stopień doktora uzyskany w latach 20010-2014).

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.

UWAGA! Są to interaktywne warsztaty, podczas których uczestnicy będą omawiać elementy swojego wniosku. Do tego będzie im potrzebny sprzęt z mikrofonem i kamerą.

Rejestracja/Registration

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.