Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty: Business Model Canvas i prezentacja pitch deck w projektach naukowych i biznesowych

Data i czas:
11/03/2020  09:00 - 15:00
Miejsce:
Hotel HP Park Olsztyn
Organizator
RPK Region Północno-Wschodni

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty „Projektowanie biznesu z wykorzystaniem narzędzi Business Model Canvas i Value Proposition Canvas” oraz „Jak odpowiednio zaprezentować projekt biznesowy i naukowy – prezentacja pitch deck”. 

Pierwszy z warsztatów odbędzie się 11 marca 2020, w godzinach 9.00-15.00, w Hotelu HP Park, ul. Warszawska 119, w Olsztynie. Biorący udział w warsztatach będą mieli okazję dowiedzieć się jak skutecznie zdefiniować model biznesowy swojej działalności w oparciu o potrzeby klienta, na co zwrócić szczególną uwagę i w jaki sposób dostosowywać model do zmieniających się warunków otoczenia. W trakcie warsztatów stosowane będą narzędzia: Business Model Canvas oraz Value Proposition Canvas. Warsztaty skierowane są głównie właścicieli bądź pracowników MŚP i osób, które już złożyły bądź planują złożenie wniosku projektowego do Komisji Europejskiej.

Więcej informacji i rejestracja na stronie RPK Olsztyn.

Drugi z warsztatów odbędzie się 12 marca 2020, w godzinach 9.00-15.00, w Hotelu HP Park, ul. Warszawska 119, w Olsztynie.
Podczas warsztatów szczególny nacisk położony zostanie na omówienie oczekiwań inwestorów w stosunku do pomysłodawców. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przygotowania profesjonalnej prezentacji inwestorskiej i naukowej (tzw. pitch deck) oraz będą mieli szansę w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzy dokonując próbnej prezentacji przed inwestorem. Warsztaty skierowane są głównie do właścicieli bądź pracowników MŚP i osób, które już złożyły bądź planują złożenie wniosku projektowego do Komisji Europejskiej.
Warsztaty będzie prowadził ekspert: Piotr Nędzewicz z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM, Kierownik Działu Sprzedaży i Komercjalizacji Badań, ekspert Komisji Europejskiej. W Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od 2011 roku odpowiada za rozwój usług z obszaru innovation management.

Rejestracja na stronie RPK Olsztyn.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się do 8 marca 2020 r. do godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.