Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty: granty ERC – jak napisać wniosek?

(Data i czas/Date & Time):
17/12/2020  10:00 - 13:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
KPK PB UE

Szanowni Państwo,  z przykrością informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie tematem na to szkolenie nie ma już miejsc.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty pisania wniosków na granty ERC. Spotkanie  odbędzie się online, 17 grudnia 2020 r. w godzinach 10.00 – 13.30.  Szczegóły dotyczące platformy zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie naukowców zainteresowanych aplikowaniem o granty ERC w pierwszych konkursach programu Horyzont Europa. Wstępny program znajduje się TUTAJ. ERC planuje ogłoszenie konkursów w pierwszym kwartale 2021 r.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach online prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: magdalena.chomicka@kpk.gov.pl z podaniem panelu ERC, do którego zamierzają Państwo aplikować. Liczba miejsc jest ograniczona.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.