Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Tydzień z Klastrami: klaster 5 – Klimat, Energia, Mobilność


Szanowni Państwo,

Podczas tej sesji przedstawmy strategię Komisji Europejskiej, odnosząca się do zagadnień poruszanych w ramach Klastra 5: Klimat, Energia, Mobilność. Podpowiemy Państwu jak z sukcesem aplikować o grant w ramach Programu HE, gdzie poszukiwać partnerów i omówimy dostępną ofertę konkursową, dotyczącą tematyki baterii, transportu oraz zagadnień związanych z wykorzystaniem energii.

Zaproszeni goście przedstawią zagadnienia związane z Misjami: Neutralne klimatycznie i inteligentne miasta oraz Adaptacja do zmian klimatu obejmująca społeczną transformację. Będzie również okazja posłuchać jaką drogę do zdobycia grantu przeszedł jeden z naszych beneficjentów, jaką jego organizacja ma strategię udziału w Programie HE i jakie odniosła z tego tytułu korzyści. Omówione zostaną także Partnerstwa powiązane tematycznie z klastrem 5: Clean Hydrogen, Europe’s Rail, Clean Aviation.

AGENDA SPOTKANIA

UDZIAŁ BEZPŁATNY  – WYMAGANA REJESTRACJA (po zalogowaniu)

* UWAGI TECHNICZNE:

  • wydarzenie będzie nagrywane i dostępne na kanale FB KPK
  • wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają prezentacje po wydarzeniu
  • podczas wydarzenia będzie można zadawać prezenterom pytania jedynie w formie pisemnej
  • kamery i mikrofony uczestników będą wyłączone przez cały czas trwania wydarzenia

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.