Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Tydzień z Klastrami: klaster 5 – Klimat, Energia, Mobilność


Szanowni Państwo,

Podczas tej sesji przedstawmy strategię Komisji Europejskiej, odnosząca się do zagadnień poruszanych w ramach Klastra 5: Klimat, Energia, Mobilność. Podpowiemy Państwu jak z sukcesem aplikować o grant w ramach Programu HE, gdzie poszukiwać partnerów i omówimy dostępną ofertę konkursową, dotyczącą tematyki baterii, transportu oraz zagadnień związanych z wykorzystaniem energii.

Zaproszeni goście przedstawią zagadnienia związane z Misjami: Neutralne klimatycznie i inteligentne miasta oraz Adaptacja do zmian klimatu obejmująca społeczną transformację. Będzie również okazja posłuchać jaką drogę do zdobycia grantu przeszedł jeden z naszych beneficjentów, jaką jego organizacja ma strategię udziału w Programie HE i jakie odniosła z tego tytułu korzyści. Omówione zostaną także Partnerstwa powiązane tematycznie z klastrem 5: Clean Hydrogen, Europe’s Rail, Clean Aviation.

AGENDA SPOTKANIA

UDZIAŁ BEZPŁATNY  – WYMAGANA REJESTRACJA (po zalogowaniu)

* UWAGI TECHNICZNE:

  • wydarzenie będzie nagrywane i dostępne na kanale FB KPK
  • wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają prezentacje po wydarzeniu
  • podczas wydarzenia będzie można zadawać prezenterom pytania jedynie w formie pisemnej
  • kamery i mikrofony uczestników będą wyłączone przez cały czas trwania wydarzenia

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.