Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Tydzień z Klastrami: Klaster 5 – Klimat, Energia, Mobilność


Szanowni Państwo,

w ramach cyklu wydarzeń pod wspólnym tytułem „Tydzień z Klastrami w PR Horyzont Europa” mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinarium dotyczące Klastra 5 Klimat, Energia i Mobilność.

W ramach spotkania dowiedzą się Państwo jakie badania i innowacje będą finansowane w zakresie wyzwania związanego ze zmianami klimatycznymi, przed którym stoi Europa. Eksperci Komisji Europejskiej oraz KPK opowiedzą Państwu o działaniach proponowanych przez Komisję Europejską, których celem jest transformacja sektorów energii i transportu w kierunku neutralności klimatycznej. Poruszymy takie zagadnienia, jak badania i analizy dla klimatu,  przyjazne dla klimatu systemy i sieci energetyczne, magazynowanie energii, budynki i infrastruktura przemysłowa w transformacji energetyki, odnawialne źródła energii, społeczności i miasta przyjazne dla klimatu, bezpieczeństwo transportu, transport autonomiczny czy niskoemisyjna mobilność.

Dodatkowo, przedstawimy Państwu dwie misje programu Horyzont Europa: Inteligentne Miasta Neutralne dla Klimatu oraz Adaptacja do zmian klimatu obejmująca społeczną transformację. Przekażemy także aktualne informacje na temat partnerstw europejskich z obszaru tematycznego klastra 5.

Będziecie Państwo mieli również możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Do udziału w webinarium zapraszamy zarówno przedstawicieli świata nauki, administracji państwowej,
jak i przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu.

Klaster5_Agenda

Zapis spotkania jest dostępny na profilu FB KPK.  

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.