Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Tydzień z Klastrami: Klaster 5 – Klimat, Energia, Mobilność


Szanowni Państwo,

w ramach cyklu wydarzeń pod wspólnym tytułem „Tydzień z Klastrami w PR Horyzont Europa” mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinarium dotyczące Klastra 5 Klimat, Energia i Mobilność.

W ramach spotkania będą mieli Państwo szansę dowiedzieć się jakie badania oraz innowacje w zakresie olbrzymiego wyzwania związanego ze zmianami klimatycznymi, przed którym stoi Europa, będą finansowane. Nasi eksperci opowiedzą Państwu o zakresie działań proponowanych przez Komisję Europejską, zmierzających do tego aby sektory energii i transportu uczynić bardziej przyjaznymi dla klimatu i środowiska. Poruszymy takie zagadnienia, jak rozwiązania przyjazne dla klimatu; systemy i sieci energetyczne; magazynowanie energii; budynki i infrastruktura przemysłowa w transformacji energetyki; odnawialne źródła energii, społeczności i miasta przyjazne dla klimatu; bezpieczeństwo transportu, transport autonomiczny czy niskoemisyjna mobilność.

Zaszczyci nas także przedstawiciel Komisji Europejskiej, pani Agnieszka Zapłatka, która opowie o tle strategicznym tego obszaru tematycznego.

Będziecie Państwo mieli również możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Do udziału w webinarium zapraszamy zarówno przedstawicieli świata nauki, administracji państwowej, jak i przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu. Zachęcamy, aby poświęcić swój czas spotkaniu z nami, bo jak mawiał Benjamin Franklin  „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

Agenda spotkania

 

Rejestracja

Bilet zwykły Ilość:

Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy się zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta: załóż konto.
Zakładanie konta / rejestracja - pomoc.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.