Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Trzeci nabór w konkursie HEI Initiative otwarty – zapraszamy na spotkanie informacyjne

(Data i czas/Date & Time):
28/11/2022  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Europejski Instytut Innowacji i Technologii EIT ogłosił trzecią edycję konkursu HEI Initiative. Konkurs o budżecie w wysokości 12 mln EUR ma na celu pobudzenie innowacyjności w europejskim szkolnictwie wyższym i budowanie potencjału innowacyjnego uczelni we współpracy z MŚP. Wnioski przyjmowane są do 28 lutego 2023, godz. 17:00 

Inicjatywa HEI jest nową inicjatywą Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii  mającą na celu zwiększenie potencjału przedsiębiorczości i innowacyjności europejskiego sektora szkolnictwa wyższego poprzez promowanie i wspieranie rozwoju zmian, zapewnienie dostępu do wiedzy specjalistycznej i ekosystemu innowacji EIT, a także do coachingu i finansowania.

Zaproszenie opiera się na sukcesie poprzednich naborów ogłoszonych w ramach Inicjatywy EIT HEI, w ramach których nagrodzono 50 projektów reprezentujących ponad 290 instytucji szkolnictwa wyższego i 300 organizacji pozaakademickich, takich jak prywatne firmy, w tym MŚP, ośrodki badawcze, władze publiczne i NGO. Kolejne zaproszenie do składania wniosków zostało opublikowane przez EIT 8 listopada, a termin składania wniosków upływa 28 lutego 2023 r.

Zapraszamy przedstawicieli nauki i biznesu na spotkanie informacyjne organizowane przez KPK oraz Biuro NCBR w Brukseli, które odbędzie się w poniedziałek, 28.11.2022 o godzinie 10:00 – 12:00 – Rejestracja

Celem spotkania jest zaprezentowanie polskim podmiotom, zarówno uczelniom, jak i firmom,  możliwości, jakie oferuje nowa inicjatywa w zakresie wzmacniania partnerstw między szkolnictwem wyższym, biznesem i organizacjami badawczymi, oraz poprawy jakości edukacji w zakresie przedsiębiorczości.

W czasie spotkania opowiemy o zasadach uczestnictwa w konkursie i podpowiemy jak przygotować dobry wniosek. Nasi goście podzielą się praktycznymi informacjami zarówno z procesu aplikacji jak i realizacji projektów HEI.

Agenda spotkania

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.