Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Regionalne wsparcie przedsiębiorców w programie Horyzont 2020

Data i czas:
09/07/2020  10:00 - 11:45
Miejsce:
On-line
Sala:
Platforma ZOOM
Organizator
RPK Region Północny, Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej i pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” zapraszają na szkolenie pt. „Regionalne wsparcie przedsiębiorców w programie Horyzont 2020”, które odbędzie się w dniu 9 lipca 2020 r. w godzinach 10:00-11:45 poprzez platformę ZOOM.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT 2020.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT 2020 oraz zaprezentowanie inicjatyw Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC), w tym konkursów pilotażowych EIC Accelerator i Fast Track to Innovation.

Dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjne dla MŚP oferuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE.

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej przedstawi informacje nt. wsparcia pomorskich przedsiębiorców w ramach instrumentów finansowych Programu Horyzont 2020 oraz innych programów UE.

Rejestracja na szkolenie trwa do dnia 9 lipca 2020 r., do godz. 9:30. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Kontakt w sprawie szkolenia: Paweł Gruszkowski, pawel.gruszkowski@swp.gda.pl, tel. 600 421 420

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu oraz oddzielny e-mail z linkiem do spotkania (za pośrednictwem platformy ZOOM) wraz z instrukcją.

Więcej informacji o zapisach na szkolenie i programie dostępnych jest na stronie RPK PR UE w Gdańsku.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.