Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs ERC w programie Horyzont 2020 – gdzie szukać informacji, dokumentów i jak aplikować?

Data i czas:
13/07/2020  10:00 - 11:30
Miejsce:
On-line
Organizator
RPK Region Północny

Regionalny Punkt Kontaktowy w Gdańsku na Politechnice Gdańskiej zaprasza Państwa na szkolenie on-line pt. Konkurs ERC w programie Horyzont 2020 – gdzie szukać informacji, dokumentów konkursowych i jak aplikować? Spotkanie odbędzie się 13 lipca 2020 (poniedziałek), od godz. 10:00 do godz. 11:30.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o konkursie Europejskiej Rady ds. Badań (European Research Council) ogłoszonym w programie Horyzont 2020.

W trakcie szkolenia Renata Downar-Zapolska z RPK Gdańsk na Politechnice Gdańskiej przedstawi Państwu zasady udziału oraz dokumentację konkursową umieszczoną na stronach portalu KE, na przykładzie konkursu Europejskiej Rady ds. Badań (ERC) dla doświadczonych naukowców.

Po prezentacji będzie możliwość zadania pytań na czacie.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału oraz link do spotkania (za pośrednictwem komunikatora Webex).

Rejestracji można dokonać wysyłając maila na adres Renata.Downar-Zapolska@pg.edu.pl w terminie do 10.07.2020 r. (piątek).

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji.

Więcej informacji o Programie szkolenia i rejestracji na stronie RPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.