Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

„Szeroki Horyzont” – Dzień Informacyjny Horyzont Europa 2024

(Data i czas/Date & Time):
29/01/2024 10:00 - 30/01/2024 18:00
(Miejsce/Location):
Hotel Marriott
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

W dniach 29-30 stycznia 2024 r. Krajowy Punkt Kontaktowy organizuje wraz z Komisją Europejską największą w Polsce konferencję poświęconą Programowi Ramowemu UE Horyzont Europa. Przed Państwem dwa dni wypełnione najnowszymi informacjami, omówienie otwartych i zbliżających się konkursów, warsztaty i inspirujące spotkania.

Konferencja odbędzie się w trybie stacjonarnym w Hotelu Marriott, w Warszawie i jest adresowana do firm, instytucji naukowych i badawczych, administracji publicznej, organizacji międzynarodowych oraz sektora trzeciego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu wydarzenia.

AGENDA

Pierwszy dzień dedykowany będzie aspektom horyzontalnym i przekrojowym związanym z uczestnictwem w Programie Horyzont Europa. Przedstawiciele Komisji Europejskiej podejmą tematy związane z budową konsorcjów, pisaniem wniosków, dobrych praktyk związanych z prawami własności intelektualnej czy realizacją przyznanych już grantów. Centralne miejsce w programie zajmie dyskusja na temat wyzwań jakie stoją przed polskimi podmiotami biorącymi udział w Horyzoncie Europa, w której poza gośćmi z KE udział wezmą przedstawiciele polskiego środowiska, beneficjentów oraz beneficjentek i ewaluatorów oraz ewaluatorek projektów PR HE.

W drugim dniu „Szerokiego Horyzontu” zagłębimy się w zagadnienia związane ofertą programu Horyzont Europa. Dzień rozpocznie się od dyskusji pt. „Horyzont AI” z udziałem zaproszonych gości, praktyków i znawców tematu sztucznej inteligencji. Natomiast druga część porannej sesji będzie poświęcona temu, co będzie się działo w związku z programem Horyzont Europa w 2024 roku. Po przerwie obiadowej rozpoczną się tzw. sesje tematyczne. W tym roku KPK we współpracy m.in. z NAWA przygotował dla Państwa ponad 20 różnych sesji związanych z poszczególnymi obszarami tematycznymi i aspektami uczestnictwa w Horyzoncie Europa. Szczegółowy harmonogram zaprezentujemy Państwu po analizie preferencji wyrażonych w rejestracji.

Opis sesji tematycznych

Ponadto będą mogli Państwo odwiedzić stoiska zlokalizowane w kuluarach, gdzie prezentowana będzie oferta uzupełniająca dla działań realizowanych w Programie Horyzont Europa.

Trzy stoiska będą funkcjonowały w oba dni:

  • NCBR
  • NCP_WIDERA.NET
  • Sieć Horyzontalnych Punktów Kontaktowych

Pozostałe dwa stoiska są wymienne:

29 stycznia:

  • Wydział Informacji Funduszy Europejskich
  • EEN
30 stycznia:

  • Program LIFE
  • PARP

.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, do której już teraz serdecznie zapraszamy!

Informujemy także, że równolegle, w dniu 29 stycznia odbędzie się w Hotelu Marriott, organizowane przez KPK wydarzenie towarzyszące, Krajowy Dzień Informacyjny Partnerstwa Clean Hydrogen, który wymaga oddzielnej rejestracji (link).

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat „Szerokiego Horyzontu” na naszych profilach  społecznościowych: X, FB, LinkedIn.

Rejestracja na wydarzenie została zamknięta z uwagi na wyczerpanie limitu miejsc. Informujemy, że nie prowadzone są zapisy na listy rezerwowe, ale w przypadku rezygnacji uczestników poniżej pojawi się możliwość rejestracji na zwolnione miejsca. Osoby zainteresowane rejestracją prosimy o śledzenie strony wydarzenia.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.