Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Portal EURAXESS Komisji Europejskiej – możliwości dla naukowców


Zapraszamy Państwa na godzinne szkolenie on-line z funkcjonalności portalu EURAXESS – witryny Komisji Europejskiej zawierającej m.in. europejską bazę ofert pracy, ofert finansowania badań naukowych i innych możliwości współpracy naukowej, odwiedzanej przez naukowców z całego świata.

Szkolenie adresowane jest do naukowców, zainteresowanych znalezieniem pracy na innych uczelniach, w projektach z ich dziedziny czy osób lub podmiotów do współpracy.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo m.in.:

  • jak w pełni wykorzystywać portal EURAXESS do stworzenia własnego profilu naukowca,
  • jak zamieszczać swoje CV, aby było widoczne dla potencjalnego pracodawcy,
  • jak wyszukiwać oferty pracy i partnerów do współpracy w ramach prowadzonej działalności naukowo-badawczej,
  • o dostępnych narzędziach do wspierania kariery naukowej.

Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób.

Prowadząca: Marika Kowalska, ekspertka europejskiej sieci EURAXESS w Krajowym Punkcie Kontaktowym, od niedawna zlokalizowanym w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Portal EURAXESS jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron Komisji Europejskiej z ponad 1,8 mln odsłon miesięcznie. Zawiera on europejską bazę ofert pracy dla naukowców (prawie 80 000 ofert pracy rocznie), gdzie jednostki naukowe, firmy i inne organizacje badawcze z różnych krajów UE i świata zamieszczają swoje oferty zatrudnienia, finansowania i współpracy.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.