Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwa na Horyzoncie_BIOGOSPODARKA_jak napisać dobry wniosek do CBE JU, pierwszy konkurs, nowe możliwości


Jak rozwinąć międzynarodowy, innowacyjny projekt badawczy w partnerstwach Horyzontu Europa w obszarze klastra 6: żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko? Poznaj możliwości aktywnego udziału Twojej organizacji w partnerstwie Circular Bio-Based Europe.

Zapraszamy 22 czerwca br. na kolejne wydarzenie z cyklu „Partnerstwa na Horyzoncie”, który ma na celu przybliżenie tematyki dotyczącej partnerstw i korzyści wynikających z uczestnictwa zarówno w charakterze wnioskodawców, jak również ich członków lub ekspertów.

W kolejnym proponowanym spotkaniu zaprezentujemy Państwu europejskie partnerstwo instytucjonalne Circular Bio-Based Europe Joint Undertaking (CBE JU), które jest kontynuatorem partnerstwa Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI JU) i wspiera innowacje i rozwój oraz integrację sektora biogospodarki w Europie. Misją CBE JU jest rozwój konkurencyjnej biogospodarki na rzecz zrównoważonej Europy, zgodnie ze zobowiązaniami określonymi w Europejskim Zielonym Ładzie i Strategii UE na rzecz Biogospodarki.

Priorytety CBE JU na lata 2021-2030 zostały określone w strategicznym programie badań i innowacji (SRIA). Dokument strategiczny został opracowany wspólnie przez partnerów założycieli CBE JU, Komisję Europejską i Konsorcjum Bio-based Industries (BIC) przy wsparciu Biura Programowego i przyjęty przez Radę Zarządzającą CBE JU.

Nasze wydarzenie przybliży Państwu kierunki badań i innowacji w obszarze biogospodarka oraz  tematykę aktualnych konkursów zawartych w programie pracy (Annual Work Program and Budget 2022)  , a także pomoże odpowiedzieć na pytania :

  • Czy warto uczestniczyć w partnerstwach Horyzontu Europa?
  • W jaki sposób włączyć się w prace partnerstwa?
  • Jakie tematy będą finansowane w 2022 roku w obszarze biogospodarki?

Zaprosimy również polskich uczestników poprzednich konkursów partnerstwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pisania wniosków, realizacji projektów, pracy w konsorcjach.

Program wydarzenia 22 czerwca 2022. Uczestnictwo jest bezpłatne, obowiązkowa rejestracja.

Spotkanie będzie kontynuacją ogólnoeuropejskiego dnia informacyjnego oraz spotkania brokerskiego organizowanego przez CBE JU w dniu 7 czerwca 2022 (link do zapisu wydarzenia)

Więcej na temat partnerstw europejskich TUTAJ.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.