Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwa na Horyzoncie_BIOGOSPODARKA_jak napisać dobry wniosek do CBE JU, pierwszy konkurs, nowe możliwości


Jak rozwinąć międzynarodowy, innowacyjny projekt badawczy w partnerstwach Horyzontu Europa w obszarze klastra 6: żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko? Poznaj możliwości aktywnego udziału Twojej organizacji w partnerstwie Circular Bio-Based Europe.

Zapraszamy 22 czerwca br. na kolejne wydarzenie z cyklu „Partnerstwa na Horyzoncie”, który ma na celu przybliżenie tematyki dotyczącej partnerstw i korzyści wynikających z uczestnictwa zarówno w charakterze wnioskodawców, jak również ich członków lub ekspertów.

W kolejnym proponowanym spotkaniu zaprezentujemy Państwu europejskie partnerstwo instytucjonalne Circular Bio-Based Europe Joint Undertaking (CBE JU), które jest kontynuatorem partnerstwa Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI JU) i wspiera innowacje i rozwój oraz integrację sektora biogospodarki w Europie. Misją CBE JU jest rozwój konkurencyjnej biogospodarki na rzecz zrównoważonej Europy, zgodnie ze zobowiązaniami określonymi w Europejskim Zielonym Ładzie i Strategii UE na rzecz Biogospodarki.

Priorytety CBE JU na lata 2021-2030 zostały określone w strategicznym programie badań i innowacji (SRIA). Dokument strategiczny został opracowany wspólnie przez partnerów założycieli CBE JU, Komisję Europejską i Konsorcjum Bio-based Industries (BIC) przy wsparciu Biura Programowego i przyjęty przez Radę Zarządzającą CBE JU.

Nasze wydarzenie przybliży Państwu kierunki badań i innowacji w obszarze biogospodarka oraz  tematykę aktualnych konkursów zawartych w programie pracy (Annual Work Program and Budget 2022)  , a także pomoże odpowiedzieć na pytania :

  • Czy warto uczestniczyć w partnerstwach Horyzontu Europa?
  • W jaki sposób włączyć się w prace partnerstwa?
  • Jakie tematy będą finansowane w 2022 roku w obszarze biogospodarki?

Zaprosimy również polskich uczestników poprzednich konkursów partnerstwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pisania wniosków, realizacji projektów, pracy w konsorcjach.

Program wydarzenia 22 czerwca 2022. Uczestnictwo jest bezpłatne, obowiązkowa rejestracja.

Spotkanie będzie kontynuacją ogólnoeuropejskiego dnia informacyjnego oraz spotkania brokerskiego organizowanego przez CBE JU w dniu 7 czerwca 2022 (link do zapisu wydarzenia)

Więcej na temat partnerstw europejskich TUTAJ.

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.