Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwa na Horyzoncie – Technologie wodorowe


Cykl wydarzeń „Partnerstwa na Horyzoncie” ma na celu przybliżenie tematyki dotyczącej Partnerstw i korzyści wynikających z uczestnictwa zarówno w charakterze wnioskodawców, jak również ekspertów oraz członków ciał doradczych. Na naszym spotkaniu omówione zostanie Partnerstwo na rzecz czystego wodoru – Clean Hydrogen.

Przedstawimy jego cele, strukturę, strategię i tematykę konkursową. W spotkaniu wezmą udział eksperci z obszaru technologii wodorowych, poznają państwo doświadczenia beneficjenta poprzednich konkursów  a także ofertę konkursową Partnerstwa na rzecz czystego wodoru – Clean Hydrogen na 2022 rok. Więcej o ofercie dla technologii wodorowych mogą Państwo przeczytać TUTAJ

Spotkanie pomoże Państwu odpowiedzieć na pytania :

  • Czy warto uczestniczyć w partnerstwach Horyzontu Europa i EIT?
  • W jaki sposób włączyć się w prace Partnerstw?
  • Jak znaleźć finasowanie na projekty wodorowe?

A także nawiązać kontakty z zainteresowanymi konkursami Partnerstwa Clean Hydrogen.

W trakcie spotkania przewidziane są sesje pytań i odpowiedzi z prelegentami oraz networking w pokojach tematycznych.

Wstępna agenda spotkania

Zapraszamy do zapisów!

Do 25.03.2022 do godziny 15.00 można przesyłać pytania do przedstawiciela Clean Hydrogen, na które odpowiedzi chcieliby Państwo poznać w trakcie prezentacji.

Zapraszamy do kontaktu: aleksandra.milobedzka@ncbr.gov.pl.

Dodatkowo pytania związane z konkursami partnerstwa można cały czas zgłaszać bezpośrednio na adres PROJECTS@clean-hydrogen.europa.eu

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.