Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

„Partnerstwa na Horyzoncie” Technologie cyfrowe i przemysłowe


Jak zaistnieć w Partnerstwach Horyzontu Europa w obszarze technologii cyfrowych i przemysłowych?  Poznaj możliwości aktywnego udziału dla Twojej organizacji!

Już w pierwszym tygodniu marca zapraszamy na cykl spotkań poświęconych Partnerstwom w obszarze technologii cyfrowych i przemysłowych

Celem Partnerstw jest przyspieszenie zielonej, neutralnej dla klimatu i cyfrowej transformacji Europy oraz zwiększenie odporności i konkurencyjności europejskiego przemysłu dzięki środkom inwestycyjnym UE (z Programu Horyzont Europa)

Spotkanie pomoże Państwu odpowiedzieć na pytania :

  • Czy warto uczestniczyć w tych partnerstwach?
  • Czy warto mieć dostęp do najnowszej wytworzonej wiedzy, móc rozwijać swoje kontakty ze światowymi liderami innowacji, dostosowując je do własnych potrzeb?
  • W jaki sposób włączyć się w prace partnerstw?

Nasze wydarzenie ma na celu przybliżenie tematyki dotyczącej Partnerstw i korzyści wynikających z uczestnictwa zarówno w charakterze wnioskodawców, jak również ekspertów oraz członków ciał doradczych.

Omówione zostaną wszystkie partnerstwa z obszaru technologii cyfrowych i przemysłowych. Przedstawimy cele, strukturę, strategie i tematykę poszczególnych Partnerstw. Swoja wiedzą i doświadczeniem podzielą się z nami osoby uczestniczące w pracach związanych z przygotowaniem i implementacją konkursów w ramach Partnerstw.   W imieniu ekspertów DKPK serdecznie zapraszamy wszystkie jednostki zainteresowane powyższą tematyką.

Cykl spotkań odbędzie się w formule online w dniach 01, 03, 04 marca 2022 r.

Startujemy codziennie o godzinie 10:00,  (Spotkanie 2-3 godzinne, w zależności od dostępności zaproszonych prelegentów)

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z tego cyklu:

 Wtorek, 1 marca 2022

 

Partnerstwa instytucjonalne:

  • Smart Networks and Sevices (SNS),
  • Key Digital Technologies (KDT),
  • European Metrology

Wstępna agenda spotkania

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.